G-LC9ZPDKYP9
 

Wielkopolskie Centrum Onkologii

Wielkopolskie Centrum Onkologii.jpg

Wielkopolskie Centrum Onkologii (WCO) jest to szpital wraz z zespołem poradni i pracowni specjalistycznych, specjalizujący się w wykrywaniu i leczeniu nowotworów.

W szpitalu wykonywane zabiegi i leczenie z zakresu: radioterapii, tomoterapii, brachyterapii, implantów stałych, chirurgii onkologicznej, chemioterapii, diagnostyki obrazowej, medycyny nuklearnej, hipertermii onkologicznej.

Szpital posiada poradnie specjalistyczne: Chirurgii Onkologicznej, Onkologiczna i Radioterapii, Ginekologii Onkologicznej, Chemioterapii, Chorób Piersi, Genetyki Onkologicznej, Immunologiczna, Onkologii Laryngologicznej, Opieki Paliatywnej i Leczenia Bólu.

Szpital posiada 10 oddziałów, z czego część posiada pododdziały Jednego Dnia (np. Chirurgia Jednego Dnia).
Oddział Chirurgii Onkologicznej Chorób Piersi, Chirurgii Onkologicznej Chorób Przewodu Pokarmowego, Diagnostyczno-Operacyjny Jednodniowy, Radioterapii Onkologicznej, Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Chemioterapii, Radioterapii i Onkologii Ginekologicznej, Ginekologii Operacyjnej, Onkologicznej i Endoskopowej ,Chirurgii Głowy i Szyi i Onkologii Laryngologicznej.

Placówka przeprowadzająca za darmo zabieg CyberKnife na Narodowy Fundusz Zdrowia

Wielkopolskie Centrum Onkologi

Adres: Garbary 15, 61-866 Poznań

Telefon: 61 885 05 57

Email: rejestracja @ wco pl

Strona internetowa: https://wco.pl